Idea naszej firmy

Jak szybko znaleźć różne oferty tarasów? Wystarczy je zgromadzić w jednym miejscu.

Postanowiliśmy łączyć ze sobą klientów i sprzedawców tarasów z całej Polski. Klienci mogą otrzymać kilka różnych ofert bez wychodzenia z domu. Cała komunikacja odbywa się przez internet i telefon.

Serwis został stworzony dla osób, które chcą kupić taras i szukają różnorodnych rozwiązań. Specjalnie dla nich stworzyliśmy wygodne narzędzie w postaci formularza. Za jego pośrednictwem można wybrać wszystkie najważniejsze cechy nowego tarasu - rodzaj materiału (taras drewniany, czy z kompozytu), jego kolor a także dodatkowe funkcjonalności. Dzięki temu może on otrzymać ofertę idealnie dopasowaną.

Dostarczamy nie tylko oferty, ale także wiedzę. Kupno tarasu jest skomplikowanym procesem - pojawia się wiele różnych opcji. Dlatego na naszych stronach dokładnie wyjaśniamy najważniejsze informacje związane z tarasami.

Idea naszej firmy
Zaufało nam 1200 osób

Zaufało nam

1200 osób

Przygotowaliśmy ponad 5000 porównań

Przygotowaliśmy ponad

5000 porównań

Tylko sprawdzeni dystrybutorzy tarasów

Tylko sprawdzeni

dystrybutorzy tarasów

Dlaczego my?

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jesteśmy niezależnymi ekspertami. Zawsze działamy z korzyścią dla klientów. To sprawia, że otrzymujesz dokładnie takie oferty, na jakich Ci zależy.

Za darmo

Za darmo

Nic nie płacisz za wysłanie zapytania. Tak samo pakiet wycen jest darmowy. Na żadnym etapie nie żądamy opłat. Zależy nam, aby nasi klienci ponosili jak najniższe koszty.

Bez zobowiązań

Bez zobowiązań

Kontakt z nami nie zobowiązuje Cię do zakupu. Jeżeli żadna z ofert Ci nie odpowiada, możesz zrezygnować. Wciąż nie będziemy żądać żadnych opłat.

Zero spamu

Zero spamu

Potrzebujemy Twoich danych tylko do kontaktu w sprawie zakupu tarasów. Nie przekazujemy informacji o Tobie dalej. Nie będziesz otrzymywał reklam czy innych niechcianych treści.